Hakkımızda


İLMAK MAKİNE İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ 

Bir Grup Firması olarak 2008 yılında HALUK ÖZDEN ve İZİ MORHAYİM tarafından özellikle Tekstil , Kimya sektörlerinde yapılmak istenen üretimlere uygun yerleşim ve alt yapılarını projelendirip uygulamak üzere kurulmuştur.

Değişik alanlarda Arge çalışmaları yapmakta olan Firmamız Sektörlerinde önde gelen Firmalara hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız Arge çalışmaları yaptığı ‘’paslanmaz hassas boru kalibre makineleri ‘’ ile katıldığı Tubitak  8. Ödüllerinde finale kalmaya hak kazanmıştır.

Türkiyede üretilmeyen ve Çin de üretilerek Türkiye ye ithal edilen Kaynak Kontak Meme konusunda 2016-2017 yılında Tasarımlarını kendi mühendislerimiz ve Teknik Personelimizle yaptığımız konuya has makineyi geliştirerek ithal edilmekte olan ürünlere göre akım geçirgenliği ve sürtünme dayanımı daha yüksek ürün imal etmeyi başardık. 

Kendimize ait farklı teknoloji ile Teknik Üniversite Raporuyla , özelliklerini belgelediğimiz %100 millileştirdiğimiz ürünümüzle Türk Sanayisine, yerli Bakır kulanarak ve istihdam sağlayarak üstün bir mamul üreterek hizmet vermekten gururluyuz.  

Vizyonumuz


Vizyon – Bir şirketin gelecekte, bulunduğu sektörün gelişmelerine bağlı olarak, nerede olmayı arzu ettiğini (hatta hayal ettiğini) gösterir. Bu 5-10 sene sonrası için futuristik bir yaklaşımdır. Şirket içerisinde bugün yapılan her şey, gelecekteki o konuma varmak içindir.

Misyonumuz


Misyon – Bir şirketin, BUGÜN hangi konumda olduğunu, ne yaptığını kimin için ve kimlerle nasıl yaptığını gösterir. Her ikisini birleştirdiğimiz zaman, gelecekte olmak istediğimiz (vizyon) noktada olmak için bugün neleri, nasıl yapıyoruz (misyon)un yanıtını, şirketin vizyon ve misyonunda özetleriz.